کامپوزیت ساخت کراون وبریج موقت DMG _ Luxatemp

فقط آنلاین

0469

جدید

کامپوزیت ساخت کراون وبریج موقت  DMG _ Luxatemp Star

جزییات بیشتر

تماس بگیرید

1 قلم
اخطار: آخرین موجودی فعلی!

- +

 
بررسی تخصصی

کامپوزیت ساخت کراون وبریج موقت DMG _ Luxatemp Star

smartmix

رنگ: Bleach ,B1, A1

ماده سلف کیور ساخت پروتز موقت

با ویژگی های رنگ و استتیک طبیعی
گلدن استاندارد

Luxatemp برای مدت بیست سال در سراسر جهان نام Luxatemp به عنوان کراون بریج موقت بسیار دقیق شناخته شده است و این مرهون مقاومت در برابر تغییر شکل و شکستن و نیز استتیک عالی Luxatemp است دندانپزشکان بیش از 80 کشور جهان به کیفیت فوق العاده آن اتکا دارند و آن کار میکنند.

در تمام موسسات آزمایش بین المللی Luxatemp به نتیجه عالی دست یافته است.عمده موفقیت Luxatemp مرهون مقاومت در مقابل شکستن و خمش مناسب است عمر طولانی تری دارد و ثبات مکانیکی بالایی نشان میدهد.

مقاومت در برابر خمش در مورد مواد روکش موقت بسیار مهم است خصوصا در مورد روکش های دو واحد و چند واحد که عیار کیفیت Luxatemp را نشان میدهد.

از لحاظ استتیک نمای زیبای Luxatemp بسیار موفق است با رنگ دندان های مجاور منطبق است ثبات رنگ بسیار زیاد آن برای بیمار ظاهر جذابی در طول مدت استفاده ایجاد میکند.

روکش های موقت بایستی فیت باشند بسیار دقیق و بلافاصله و بایستی بی نیاز از تراشیدن و اصلاح اکلوژن باشند Luxatemp انتباق کامل را تامین میکند

کلیدهای این دقت شامل Flowable بودن مناسب آن و شرینکیج بسیار بسیار کم آن و همچنین جذب آب بسیار کم است.

Luxatemp استار جدیدترین محصول خانواده Luxatemp است لوکساتمپ استار سختی اولیه بسیار بهتر و مقاومت دربرابر شکستن و مقاومت در برابر خمش و ثابت و دوام بیشتر و استتیک بلند مدت عرضه میکند.ثبات رنگ بسیار خوب و زمان کوتاه برای ستینگ نهایی از مزایایی دیگر آن است.

وزن: 15 گرم

محصول شرکت DMG آلمان

نوشتن دیدگاه

کامپوزیت ساخت کراون وبریج موقت DMG _ Luxatemp

کامپوزیت ساخت کراون وبریج موقت  DMG _ Luxatemp Star

نوشتن دیدگاه

30 محصول مشابه یافت شد

مقایسه 0