دستکش لاتکس بدون پودر SWIDENT

فقط آنلاین

450

جدید

دستکش لاتکس بدون پودر SWIDENT

جزییات بیشتر

تماس بگیرید

5 قلم

- +

برند : SwiDent

 
بررسی تخصصی

دستکش لاتکس بدون پودر SWIDENT

دستکش های لاتکس اساساً از منابع تجدید پذیر تشکیل شده اند. لاتکس لاستیکی طبیعی یک مایع شیری رنگ است که از ضربه زدن درخت Hevea Brasiliensis به دست می آید. لاتکس به عنوان بادوام ترین ماده برای دستکش های معاینه در نظر گرفته می شود که سطح قابل توجهی از محافظت را هنگام کار مستقیم با مایعات بدن یا در محیط آزمایشگاهی فراهم می کند.

دستکش های لاتکس در برابر پارگی، پارگی یا سوراخ شدن بسیار مقاوم هستند. این تا حدی به دلیل تناسب محکم و تمیز آنها در برابر دست‌ها و انگشتان است و مواد کمی شل باقی می‌گذارند که ممکن است در برابر وسایل تیز یا اشیاء گیر کند. خاصیت ارتجاعی آنها باعث می شود حتی برای مدت طولانی پوشیدن آنها راحت باشد.

با این حال، حدود 10٪ از کارکنان مراقبت های بهداشتی به لاتکس حساس هستند. کارکنان مراقبت های بهداشتی و بیمارانی که به لاتکس حساسیت دارند نباید از دستکش های ساخته شده از لاستیک طبیعی استفاده کنند. دستکش های لاتکس مصنوعی بهترین جایگزین برای کسانی است که به لاتکس حساس هستند.

با دستکش‌های لاتکس SWIDENT که برای استفاده در تنظیمات با خطر متوسط مناسب هستند، از پوشیدن راحت، محافظت بادوام و گرفتن ایمن لذت خواهید برد و حساسیت لمسی دیگر مشکلی نخواهد بود. دستکش دارای یک سطح بافتی برای آن دقت بیشتر در حمل است. برای فعالیت های عمومی پرستاری، تهیه غذا و مهمتر از همه معاینات دندانپزشکی مناسب است. یک محصول با کیفیت یکبار مصرف همه جانبه که محافظت موثری در برابر پاتوژن های منتقله از خون و همچنین سایر خطرات زیستی مانند مواد قابل حل، مواد قلیایی (PH 4 تا 10) و اسیدهای ضعیف ارائه می دهد.

ویژگی های کلیدی:

  • الاستیک مطلوب برای ایجاد حداکثر راحتی در طول ساعات طولانی استفاده مداوم
  • چسبندگی خوب و مطمئن در هر دو شرایط مرطوب و خشک
  • کاملاً مناسب برای مشاغلی که نیاز به تکنیک های با دقت بالا دارند

نوشتن دیدگاه

دستکش لاتکس بدون پودر SWIDENT

دستکش لاتکس بدون پودر SWIDENT

نوشتن دیدگاه

30 محصول مشابه یافت شد

مقایسه 0