محصولات رضا راد

شركت رضاراد با سرمایه گذاری بخش خصوصی در سال ۱۳۷۱ تاسيس شد و فعاليت خود را در زمينه بازرگاني و واردات کالا آغاز نمود. يكسال بعد با ورود به عرصه تجهيزات پزشكي و بطور تخصصي در بخش ضدعفوني كننده هاي مصرفی مراكز درماني (محلول ضدعفوني كننده ميكروتن ) وارد بازار محصولات بهداشتي و پزشكي شد و از آن تاريخ تاكنون در زمينه کنترل عفونت فعال مي باشد.

شرکت رضاراد


تاریخچه:


شركت رضاراد با سرمایه گذاری بخش خصوصی در سال ۱۳۷۱ تاسيس شد و فعاليت خود را در زمينه بازرگاني و واردات کالا آغاز نمود. يكسال بعد با ورود به عرصه تجهيزات پزشكي و بطور تخصصي در بخش ضدعفوني كننده هاي مصرفی مراكز درماني (محلول ضدعفوني كننده ميكروتن ) وارد بازار محصولات بهداشتي و پزشكي شد و از آن تاريخ تاكنون در زمينه کنترل عفونت فعال مي باشد.


 


 


تاسیس کارخانه:


در سال 1379 با هدف ارتقاء کیفیت و کمیت محصولات ضدعفونی کننده , با تاسيس كارخانه اي در فضایی بیش از 5000 متر مربع جهت توليد مواد ضدعفونی کننده در شهر صنعتی کاوه واقع در شهر ساوه , به عنوان اولین تولید کننده تخصصی محصولات ضدعفونی کننده مراکز درمانی و بهداشتی تحت نظارت سازمان غذا و دارو پا به عرصه توليد گذاشت.


 


 


واحد تحقیق و توسعه:


در سال 1378 واحد تحقیق و توسعه شرکت رضاراد فعالیت خود را آغاز کرد و در سال 1380 با هدف قراردادن نيازهاي بخش بهداشت و درمان در زمينه شوينده ها ، با توجه به اينكه كنترل عفونتهاي بيمارستاني مستلزم به كارگيري انواع شوينده هاي ويژه توليد شده در شرايط صنعتي كاملاً بهداشتي ، با كمترين آسيب به كاربر ، مقرون به صرفه و مطابق با استانداردهاي جهاني مي باشد , با نياز سنجي از مراكز درماني به توليد طيف جديدي از شوينده هاي تخصصي ويژه بخش بهداشت و درمان نائل گرديد كه در نوع خود در كشور ما منحصر به فرد مي باشد.


مایع دستشویی ویژه پرسنل درمان ، شوینده کنسانتره چند منظوره و لوسیون نرم کننده پوست ویژه پرسنل درمان تحت عنوان دو برند AQUA SILK و AQUA BLUE از جمله برند های معتبر و موفق بازار این شرکت میباشد.


از سال 1385 این واحد به عنوان قلب شرکت , در فضایی مجزا از واحد تولید , با استفاده از تجارب و دانش همکاران , اساتید صاحب نظر و آخرین دست آوردهای علمی روز دنیا , با ارائه انواع فرمولاسيون در راستای اهداف شرکت , اولين خط توليد ضدعفوني كننده هاي سطوح و دست را راه اندازي نمود كه محصولات آن با نام های تجاري گروه سارفوسپت و با مصارف گوناگون ( جهت ضدعفوني سطوح مختلف و ابزارها) و گروه  درموسپت (جهت ضدعفوني پوست و دست) به بازار مصرف عرضه گردید كه با توجه به كيفيت و قيمت قابل رقابت آن با اقلام مشابه خارجي پس از انجام آزمايشات متعدد روي محصولات در حيطه عمل مورد استقبال بسياري از مراكز بهداشتي و درماني سطح كشور قرار گرفته است.


 


در حال حاضر جمع كثيري از مراكز درماني و بهداشتي سراسر كشور در خانواده مصرف كنندگان محصولات اين شركت قرار دارند.


واحد تحقیق و توسعه شرکت رضاراد  همواره در جهت نيل به دستيابی محصولات با کيفيت ، متنوع و  مورد نياز بازار , گام بر می دارد .


این واحد متشکل از داروسازان , پزشکان ، پرستاران , کارشناسان شيمی و ميکروبيولوژی می باشد.


واحد تحقیق و توسعه از دو بخش تشکیل شده است :  • بخش توسعه و طراحی فرمولاسیون

  • بخش مستندسازی


 واحد آموزش :


با هدف ارتقاء سطح آگاهی و تأمین نیازهای آموزشی کارکنان حرفه پزشکی و تمامی افرادی که به نوعی با مواد ضد عفونی کننده و آنتی سپتیک در ارتباط هستند ، واحد آموزش شرکت رضاراد در سال 1388 به عنوان پیشقدم در این عرصه , رسماً  کار خود را آغاز نموده و تا به امروز توانسته با استفاده از نیروهای متخصص و با تجربه در زمینه ارائه راهکارهای کنترل عفونت و آلودگی های محیطی و اجرای صحیح اصول بهداشت فردی و عمومی ، سهم بسزایی در اصلاح فرهنگ استفاده از مواد ضد عفونی کننده و گند زدا داشته باشد.


این واحد از بدو فعالیت خود توانسته است از طریق برگزاری سمینارها و کارگاه های آموزشی در اکثر مراکز درمانی کشور، گامهای موثری در راستای اطلاع رسانی ، آموزش و بهبود  روشهای استفاده از محصولات ضدعفونی کننده و رعایت اصول پیشگیری در کنترل عفونت های بیمارستانی و آلودگی های محیطی بردارد.


 


 


کسب گواهینامه ها و تاییدیه ها:


در سال 1393 شرکت رضاراد پس از 22 سال تجربه در صدد استقرار سیستم مدیریت کیفیت بر آمد و در سال 1394 مفتخر به کسب گواهینامه های ذیل از کمپانی BRS  آمریکا گردید:


استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2015


سيستم مديريت كيفيت در صنايع تجهيزات پزشكي ISO 13485:2016


 سيستم مديريت زيست محيطي  ISO 14001:2015


راهنمایی هایی برای رسیدگی به شكايت مشتري در سازمانها ISO 10002:2014


 سیستم مدیریت پایش و اندازه گیری رضایت مندی مشتریان ISO 10004:2012


 


همچنین اینکه این شرکت دارای تاییدیه اداره کل نظارت بر ارزیابی دارو و مواد مخدر وزارت بهداشت , درمان و آموزش پزشکی , اداره کل تجهیزات پزشکی , موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی , انستیتو پاستور ایران , دانشکده داروسازی دانشگاه تهران و دانشگاه علوم پزشکی خراسان رضوی  می باشد.


 


 


خط مشی کیفیت و مشتری مداری:


شرکت رضا راد با انگيزه کارآفرینی ، تلاش خود را آغاز كرد و براي اولين بار در  ایران  در حوزه   واردات  و تولید ضدعفونی کننده های بیمارستانی به موفقیت نایل گردید.   متخصصان اين شركت ، كيفيت و شرايط توليد خود را قابل رقابت با استانداردهاي خارجي طرح ريزي كرده كه با استفاده از علم و تكنولوژي روز دنيا توانسته اند به اين مهم دست يابند. اين سازمان همواره تمام سعي و تلاش خود را به بهبود كيفيت محصولات خود معطوف داشته تا بتواند جايگاهي ويژه در توليد محصولات مرتبط در كنار بزرگترين توليد كنندگان اين محصولات در بازار هاي جهاني دارا باشد و كمك شاياني به استقلال كشور در صنعت  ضدعفونی کننده ها نمايد.


اين سازمان توجه ويژه به سلامت بيماران را سرلوحه كار خود قرارداده و همچنين در جهت رضايت بيشتر جامعه پزشكي كشور ضمن استقرار و پياده سازي سيستم های مدیریت کیفیت و زیست محیطی طبق الگوي :


 


 


ISO9001:2015, ISO14001:2015


 


 


تلاش خود را در جهت توسعه كارخانه و رفع نيازهاي بیمارستان ها و دیگر مصرف کنندگان محصولات خود ، ايجاد تنوع محصول و حركت بسوي رفع نيازهاي آينده طب معطوف داشته است.


مديريت ارشد سازمان تمام سعي و تلاش خود را در راه تفهيم ديدگاه كلان سازمان به پرسنل بكار ميگيرد تا بهبود و حفظ اثر بخشي سيستم مديريت كيفيت در سازمان تداوم داشته باشد.همچنين همفكري و ايجاد روحیه همكاري پرسنل در راستاي رضايت و سلامت مشتريان را در سازمان گسترش مي دهد و انتظار دارد تا كليه پرسنل نهايت تلاش خود را در اجراي اين خط مشي بكار گيرند.


 


کسب گواهینامه ها و تاییدیه ها


در سال 1393 شرکت رضاراد پس از 22 سال تجربه در صدد استقرار سیستم مدیریت کیفیت بر آمد و در سال 1394 مفتخر به کسب گواهینامه هاى ذیل از کمپانى BRS  آمریکا گردید:


استاندارد سیستم مدیریت کیفیتISO9001


سیستم مدیریت کیفیت در صنایع تجهیزات پزشکیISO 13485


 سیستم مدیریت زیست محیطی ISO14001


راهنمایى هایى براى رسیدگى به شکایت مشتري در سازمانها ISO10002


  سیستم مدیریت پایش و اندازه گیرى رضایت مندى مشتریان ISO 10004


 همچنین اینکه این شرکت داراى تاییدیه اداره کل نظارت بر ارزیابى دارو و مواد مخدر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکى، اداره کل تجهیزات پزشکى , موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازى رازى، انستیتو پاستور ایران، دانشکده داروسازى دانشگاه تهران و دانشگاه علوم پزشکى خراسان رضوى مى باشد.

بیشتر
نمایش 1 - 13 از 13 آیتم
نمایش 1 - 13 از 13 آیتم
مقایسه 0