محصولات کیمیا کاشت اطبا

شرکت کیمیا کاشت اطبا

شرکت کیمیا کاشت اطبا


شرکت دانش بنیان کیمیا کاشت اطبا به عنوان تنها تولید کننده ایمپلنت های دندانی در ایران فعالیت خود را در پنجم فروردین ماه سال ۱۳۹۶ به فرمان ریاست محترم جمهوری و با حضور وزرای محترم بهداشت،درمان و آموزش پزشکی و صنعت ،معدن و تجارت آغاز کرد.

این شرکت با بهره گیری از دانش علمی جوانان این مرز و بوم و کسب فناوری های نوین و بر اساس استاندارد ها و معیار های بین المللی گامی بلند را در بومی سازی ساخت ایمپلنت های دندانی و بالا بردن سطح سلامت و بهداشت دهان و دندان کشور برداشته است.

این شرکت با استفاده از دانش روز، نیروی انسانی مجرب و متخصص،بهترین تجهیزات و ماشین آلات CNCسوئیسی و بکارگیری بیومتریال از جنس تیتانیوم های گرید ۴ و ۵ پزشکی توانسته است انواع محصولات فیکسچر،قطعات پروتزی،لابراتواری و کیت های جراحی با تنوع بیش از ۱۹۸ محصول را روانه بازار سلامت کشور عزیزمان نماید.

قیمت مناسب و کیفیت بالای محصولات رقیبی مهم برای واردات محصولات مشابه خارحی بوده به طوریکه از خروج ارز از کشور به میزان ۲ میلیون دلار در سال جلوگیری میکند.

توسعه نظام سلامت و رونق حوزه تجهیزات پزشکی کشور به عنوان یکی از اولویت های این حوزه از اهداف شرکت دانش بنیان کیمیا کاشت اطبا بوده است که با همراهی نیرو های متخصص و دلسوز توانسته است گامی بلنند را برای پیشبرد آن بردارد.


بیشتر

این تولیدکننده هیچ محصولی ندارد.

مقایسه 0